Rausman Hastane ve Klinik Ürünleri
Rausmann firması 2015 yılından beri Ankara’da hizmet veriyor. Hastane ve kliniklerdeki ihtiyaçları karşılamak amacıyla kurulan firma Türkiye’ye ve dünyaya kaliteli yerli üretimler yapıyor. Ayrıca üretim yaptığı ürünlerin şık ve ihtiyaca uygun olmasına özen gösteriyor. Bu sayede de medikal sektöründe önemli bir konumda bulunuyor. Rausmann firmasının üretim ve satış yaptığı ürün kategorileri şunlardır; Sedye, taşıma sandalyesi, aksesuar ve mobilya kategorileridir.
Mobilyalar
Rausmann firması hastana ve kliniklerde kullanıma uygun kaliteli ürünlerin üretimini gerçekleştiriyor. Bu ürünler arasında mobilyalar da bulunuyor. Firma hastanelerde kullanılacak kalitede muayene yatağı, bekleme koltuğu ve refakatçi koltuğu gibi ürünleri üretiyor. Konforlu olan bu ürünleri hastanelerde bulunan kişiler rahatça kullanabiliyorlar.
Sedyeler
Firmanın üretim yaptığı sedyeler acil müdahale sedyeleri, ameliyathane transfer sedyeleri ve hasta nakil sedyeleri bulunuyor. Acil müdahale sedyesi çeşitlerini firma hastaların bu sedyede bulunurken kaliteli bir şekilde müdahale edilmesini sağlamak amacıyla üretiyor. Bu sayede hastaların başka sedyeye aktarılmadan tedavi edilmesini sağlıyorlar. Söz konusu sedyeler hastaları için uygun şekilde ayarlanabilecek şekilde üretiliyor. Aynı zamanda bu sedyeler sürüş esnasında hastaların düşmesinin engellenmesi için firma tarafından güvenlikli olarak üretiliyor.
Ameliyathane Transfer Sedyeleri
Rausmann tarafından üretilen ameliyathane transfer sedyesi hastaların ameliyathanelere taşınması sırasında kullanılıyor. Hastanın bulunduğu sedyenin transfer sedyesine bağlanması sayesinde kusursuz bir şekilde transfer edilmesi sağlanıyor. Bu sayede sedye değiştirme sırasında hastanın düşmesi gibi durumlar ortadan kaldırılıyor. Sedyenin fren pedallarının sağlam olması ve manevralarda başarılı olması sayesinde hastalar ameliyathaneye taşınırken hiçbir sorun yaşanmıyor.